KONST / Litografier / Färglitografi 13162089
nr 1316 2089
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 173/300, "vid styråran". Motivet: 45x35cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:41:56
28/3 10:06:40
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson